XLIII edycja OWiUR. Znamy daty poszczególnych eliminacji

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Autor tekstu: (zac) | redakcja@agropolska.pl
25-09-2018,19:10 Aktualizacja: 22-10-2018,13:02
A A A

Komitet Główny Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych na posiedzeniu 25 września ogłosił terminy, w których odbędą się kolejno eliminacje szkole, okręgowe i centralne 43. edycji olimpiady.

Eliminacje szkolne zaplanowano na 26 października 2018 r. (piątek).

Eliminacje okręgowe odbędą się w dniach 12-13 kwietnia 2019 r. (piątek-sobota).

Eliminacje centralne odbędą się w dniach 7-8 czerwca 2019 r. (piątek-sobota).

OWiUR, olimpiada, eliminacje, eliminacje szkolne, przedłużenie terminu rejestracji, OWiUR

Przedłużenie rejestracji uczestników XLIII edycji OWiUR

W związku z dużą liczbą zapytań dotyczących elektronicznej rejestracji na eliminacje szkolne XLIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, podjęto decyzję o przedłużeniu terminu rejestracji. Uczniowie chcący uczestniczyć w olimpiadzie,...
Warto podkreślić, że wielki finał olimpijskich zmagań, a więc eliminacje centralne zostaną zorganizowane w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Hańczowej (powiat gorlicki, województwo małopolskie).

Organizację eliminacji będzie koordynował zespół działający pod przewodnictwem prof. dr. hab. Andrzeja Lepiarczyka z Komitetu Okręgowego OWiUR przy Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie.

Uwaga! Obowiązuje elektroniczna rejestracja uczestników za pomocą dedykowanego formularza, który zostanie udostępniony 1 października. Rejestracja rozpocznie się 1 października i potrwa do 24 października włącznie (do godz. 15). Rejestracja jest warunkiem koniecznym, aby wystartować w zmaganiach (zostanie przydzielony numer uczestnika).

Jeżeli masz pytania dotyczące procesu rejestracji możesz skontaktować się z infolinią OWiUR pod numerem 506-179-987, która będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15. Swoje pytania możesz przesyłać także na adres: olimpiada@owiur.pl

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych konkursów wiedzy oraz umiejętności praktycznych organizowany w naszym kraju, któremu patronuje Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a także Ministerstwo Środowiska.

Patronem medialnym XLIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych jest Agencja Promocji Rolnictwa i Agrobiznesu APRA, a także multiportal agropolska.pl. Organizatorem zmagań jest Komitet Główny OWiUR przy Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach.

Poleć
Udostępnij
Skomentuj
Sponsorzy i partnerzy OWiUR